Ірина Фаріон заплатила штраф за спробу проїхати в громадському транспорті Львова безкоштовно

Автор: Шевченко Лилия

Скандальний політик Ірина Фаріон після того, як не пройшла до Парламенту живе у Львові. Екс-депутат від ВО «Свобода» спробувала безкоштовно проїхати в громадському транспорті і була «спіймана на гарячому» ...

Ірина Фаріон заплатила штраф за спробу проїхати в громадському транспорті Львова безкоштовно - today.ua

Бригадир групи контролерів відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Фок розповів, що за безкоштовний проїзд в електротранспорті Львова штраф заплатила колишня депутат Верховної Ради від партії «Свобода» Ірина Фаріон.

За словами Фока, екс-народна обраниця не стала доводити свою правоту або скандалити, а зізналася, що задумалася і відволіклася, тому просто забула оплатити проїзд. Ірина Фаріон спокійно оплатила покладений штраф.

«Нещодавно (можливо, тижнів зо два тому) був випадок теж - колишня депутат Верховної Ради України була оштрафована ... Ірина Фаріон. Ну, але культурно оплатила штраф. Вона просто задумалася, забулася - без жодних проблем. Просто я бачив відео», - розповів Андрій Фок вельми незвичайний випадок в громадському транспорті Львова.

Популярні зараз

Жданов заявив, що росіяни можуть захопити Київ: “Вони все одно досягнуть мети“

В Україні скасують 11-річне навчання у школі і відправлять половину учнів до ПТУ

У Раді пропонують підвищити тариф на електроенергію для населення до рівня собівартості

В Україні показали Daewoo Lanos нового покоління

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ірина Фаріон заплатила штраф за спробу проїхати в громадському транспорті Львова безкоштовно Цікаво, що раніше в громадському транспорті Львова за спробу не заплатити за проїзд оштрафували депутата Ольгу Посипанко. У жінки крім відсутності квитка була ще спущена медична маска, що заборонено на сьогоднішній день законом.

Нагадаємо, що у Львові виникла критична ситуація з епідемією коронавіруса. Мер міста оприлюднив жахливу статистику по смертності від небезпечної інфекції.