Садовий показав, що наробила епідемія коронавірусу у Львові

Автор: Марченко Любов

Епідемія кооронавірусу лютує у Львові. У столиці Західної України різко зросла смертність від легеневих ускладнень. Так, у березні 2019 року від пневмонії померло четверо львівян, у березні 2020 – троє, а в березні 2021 – 218 людей.

Садовий показав, що наробила епідемія коронавірусу у Львові   - today.ua

Такі шокуючі цифри мер міста Андрій Садовий опублікував у своєму Facebook.

"Можна багато говорити, благати і пояснювати, що COVID-19 – це дуже небезпечно. Можна закривати нічні клуби і торгові центри. Але, мабуть, ці цифри більш промовисті", - пише мер у своїй публікації.

Садовий показав, що наробила епідемія коронавірусу у Львові

Популярні зараз

Жданов заявив, що росіяни можуть захопити Київ: “Вони все одно досягнуть мети“

В Україні скасують 11-річне навчання у школі і відправлять половину учнів до ПТУ

У Раді пропонують підвищити тариф на електроенергію для населення до рівня собівартості

В Україні показали Daewoo Lanos нового покоління

Він також припускає, що ситуація була би ще набагато страшнішою, якби медицина міста завчасно не подбала про збільшення кількості "ковідних" ліжок, кисень і запас необхідного обладнання. У коментарі до своєї ж публікації Андрій Садовий публікує фото з чергою машин швидкої допомоги, які вишикувались до приймального відділення лікарні.

Садовий показав, що наробила епідемія коронавірусу у Львові

Невдовзі після цієї публікації Львівський градоначальник зробив ще одну

"Перед вихідними хочу ще раз закликати всіх берегти себе та своїх близьких. Наші медики з останніх сил допомагають хворим. Ситуація справді критична. Я прошу почути людей, які сьогодні рятують наші життя. Ми готуємо нові ліжка, купуємо і налаштовуємо кисневі станції та концентратори. Але краще залишитись вдома і не наражати себе на небезпеку. Підтримайте медиків!", - звернувся Андрій Садовий до містян.

В опублікованому ним відеосюжеті із міської клінічної лікарні №8 показали вщерть заповнені палати із хворими та медиків, які буквально збиваються з ніг, рятуючи людські життя. Лікарі, медсестри, санітарки – усі працюють, як кажуть, на розрив аорти.

"Всі медики працюють на виснаження, працюють фактично на ентузіазмі", - каже завідувачка кардіологічного відділення Валентина Коваль.

"Люди до того часу, поки сюди не поступають, кажуть, що вони не вірили. Не вірили, що може бути так важко і так погано", - ділиться медсестра "ковідного" відділення лікарні ШМД Мар'яна Гузій.


Медики ще раз настійливо звертаються до львів'ян і просять їх сидіти дома. А якщо є потреба вийти з дому – дотримуватися карантинних вимог, які можуть зберегти життя і їм самим, і людям, які їх оточують.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Низький уклін нашим медсестрам і лікарям!!! Вони дійсні герої, кожного дня працюють в такому пеклі, бережи їх , Господи!", "Я буду Богу молитися за лікарів і сестричок що врятували мене,в грудні була двостороння ковідна пневмонія,витягнули мене з того світу", "Дякую усім лікарям і медичним працівникам !!Ви ангели небесні .Молюсь за вас постійно .Ви спасли мені життя ! Здоров,я вам і терпіння !!", "Пане Андрію, Ви серйозно? Закликаєте? А коли Вас закликали у січні дотримуватися карантинних заходів і заборонити народні гуляння, то які були Ваші заклики тоді???", "Дайте медикам зарплату як прокурорам суддям.... Вони теж вирішують долю", - написали люди в коментарях до цього відео.

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий справді змінив своє ставлення до епідемії після того, як біда заполонила місто. Ще напередодні католицького Різдва він заявляв, що не закриватиме місто для туристів.