У Львові міська влада прийняла остаточне рішення щодо організації навчального процесу у школах. Незважаючи на несприятливу ситуацію з коронавірусом, міська влада вирішила поки дистанційне навчання для школярів не запроваджувати.
![У Львові прийняли рішення щодо дистанційного навчання у школах У Львові прийняли рішення щодо дистанційного навчання у школах - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/02/dystants3-768x432.jpg)
Всі учні навчатимуться стаціонарно, у школах. Про це повідомив у своєму Facebook мер Львова Андрій Садовий.
"У п'ятницю та понеділок усі школи Львова точно будуть працювати в звичайному режимі. Продовжуємо моніторити ситуацію", - написав львівський градоначальник.
Таким чином, міська влада Львова не виключає, що ситуація може в будь-який день змінитися настільки, що доведеться оперативно приймати рішення щодо переведення дітей на дистанційне навчання. Однак поки влада обласного центру не бачить для цього підстав. Школи відвідують 80% учнів, і це не є сигналом до того, щоб припиняти процес навчання у школах.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
"Це не дає підстав для переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання", - пише мер.
При цьому він додав, що рішення щодо переходу на дистанційне навчання директори шкіл можуть приймати самостійно - в залежності від того, яка відвідуваність занять у кожному конкретному навчальному закладі.
Наприклад, в Одесі дітей знову відправили на дистанційне навчання. А у Вінниці просто раніше почали весняні канікули, щоби трохи перервати ланцюг захворюваності.
Нагадаємо, в Києві мерія вирішила не переносити строки весняних канікул. Вони розпочнуться так, як і планувалося, з 22 березня.