У Львові прийняли рішення щодо дистанційного навчання у школах

У Львові міська влада прийняла остаточне рішення щодо організації навчального процесу у школах. Незважаючи на несприятливу ситуацію з коронавірусом, міська влада вирішила поки дистанційне навчання для школярів не запроваджувати.

У Львові прийняли рішення щодо дистанційного навчання у школах - today.ua

Всі учні навчатимуться стаціонарно, у школах. Про це повідомив у своєму Facebook мер Львова Андрій Садовий.

"У п'ятницю та понеділок усі школи Львова точно будуть працювати в звичайному режимі. Продовжуємо моніторити ситуацію", - написав львівський градоначальник.

Таким чином, міська влада Львова не виключає, що ситуація може в будь-який день змінитися настільки, що доведеться оперативно приймати рішення щодо переведення дітей на дистанційне навчання. Однак поки влада обласного центру не бачить для цього підстав. Школи відвідують 80% учнів, і це не є сигналом до того, щоб припиняти процес навчання у школах.

"Це не дає підстав для переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання", - пише мер.

У Львові прийняли рішення щодо дистанційного навчання у школах При цьому він додав, що рішення щодо переходу на дистанційне навчання директори шкіл можуть приймати самостійно - в залежності від того, яка відвідуваність занять у кожному конкретному навчальному закладі.

Наприклад, в Одесі дітей знову відправили на дистанційне навчання. А у Вінниці просто раніше почали весняні канікули, щоби трохи перервати ланцюг захворюваності.

Нагадаємо, в Києві мерія вирішила не переносити строки весняних канікул. Вони розпочнуться так, як і планувалося, з 22 березня.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua