Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом

Мер Львова Андрій Садовий просить українських медиків допомогти їхньому місту в боротьбі з епідемією. Коронавірус на Львівщині досяг таких масштабів, що тамтешні медики вже не в змозі тим складом, що є, давати раду усім хворим, пише львівський градоначальник у своєму Facebook.

Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом - today.ua

Епідемія у Львові поставила на грань медичну систему міста. Щодня в лікувальні заклади міста госпіталізують по 250-300 пацієнтів із важкими ускладненнями. У суботу, 20 березня, в лікарні доправили відразу 338 хворих на коронавірус.

У місті максимально збільшили кількість ліжок для надання допомоги хворих із ускладненнями. Однак ліжка та обладнання – це навіть ще не півсправи. Хоча й це дуже важливо. У Львові катастрофічно бракує медичних спеціалістів для обслуговування додаткового ліжкового фонду.

"Нам критично не вистачає лікарів та інших медичних працівників, бо саме вони дають сенс усім ліжкам", - зізнається Андрій Садовий.

Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом

Отже, львівський мер просить медиків з інших міст допомогти Львову у подоланні цієї біди. Шукають не лише лікарів, але й середній медичний персонал. Їм потрібні люди з медичною кваліфікацією. Андрій Садовий також детально інформує у своїй публікації, як медики можуть долучитися до порятунку львівян.

"Знаю, що в нас є багато медиків, які зможуть прийти на допомогу. Зрештою, якщо ви не зі Львова, то маєте добру нагоду це змінити. Ми хочемо сформувати базу лікарів, які готові приєднатись до порятунку людей.  Просимо всіх, хто має медичну освіту телефонувати до нас на Гарячу лінію міста – 1580,  або заповнити онлайн-форму – http://bit.ly/3s1maDQ Вам скажуть, де і які саме лікарі потрібні зараз. Гідна фінансова компенсація гарантована!" – пише мер.

Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом

Крім того, Андрій Садовий просить усіх поширити цей допис. Очевидно, ситуація в місті зовсім критична, якщо мер особисто просить українських лікарів по допомогу.

Нагадаємо, у Києві справи з коронавірусом теж кепські. Профільні лікарні і відділення заповнені вщент, а важких хворих усе прибуває.

ДЖЕРЕЛОfacebook
В Україні зростають ціни на свинину
В Україні зростають ціни на свинину. Тільки за останній тиждень вартість кілограма у живій вазі в середньому подорожчала на 3,2 гривні, що у відсотках...
В Україні змінять тарифи на газ: що готує ринок
В Україні вже незабаром зміняться тарифи на газ. На липень постачальники повинні виступити на ринку з новими ціновими пропозиціями. Тарифи на газ можу...
Омлет-піца з різними начинками: рецепт частування для великої компанії
Швидко, смачно і ситно нагодувати велику компанію дуже просто, якщо у господині є в кулінарній книзі рецепт омлету-піци. Готується страва дуже просто ...
“Холостячка“ Мішина в горах повністю змінилася і усвідомила свою головну місію
Екс-холостячка Ксенія Мішина переосмислила своє життя і зрозуміла, яка місія їй уготована долею. Українська актриса здивувала шанувальників глибоким п...
Тарифи на опалення в Україні зростуть на третину і вище
В Україні з новим опалювальним сезоном зростуть тарифи на опалення. Виробники тепла кажуть, що в різних регіонах вони виростуть по-різному: від 15 до ...