Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом

Автор: Марченко Любов

Мер Львова Андрій Садовий просить українських медиків допомогти їхньому місту в боротьбі з епідемією. Коронавірус на Львівщині досяг таких масштабів, що тамтешні медики вже не в змозі тим складом, що є, давати раду усім хворим, пише львівський градоначальник у своєму Facebook.

Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом - today.ua

Епідемія у Львові поставила на грань медичну систему міста. Щодня в лікувальні заклади міста госпіталізують по 250-300 пацієнтів із важкими ускладненнями. У суботу, 20 березня, в лікарні доправили відразу 338 хворих на коронавірус.

У місті максимально збільшили кількість ліжок для надання допомоги хворих із ускладненнями. Однак ліжка та обладнання – це навіть ще не півсправи. Хоча й це дуже важливо. У Львові катастрофічно бракує медичних спеціалістів для обслуговування додаткового ліжкового фонду.

"Нам критично не вистачає лікарів та інших медичних працівників, бо саме вони дають сенс усім ліжкам", - зізнається Андрій Садовий.

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

У НКРЕКП розповіли про підвищення тарифу на електроенергію на 15%: “Ми йдемо в Євросоюз“

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом

Отже, львівський мер просить медиків з інших міст допомогти Львову у подоланні цієї біди. Шукають не лише лікарів, але й середній медичний персонал. Їм потрібні люди з медичною кваліфікацією. Андрій Садовий також детально інформує у своїй публікації, як медики можуть долучитися до порятунку львівян.

"Знаю, що в нас є багато медиків, які зможуть прийти на допомогу. Зрештою, якщо ви не зі Львова, то маєте добру нагоду це змінити. Ми хочемо сформувати базу лікарів, які готові приєднатись до порятунку людей.  Просимо всіх, хто має медичну освіту телефонувати до нас на Гарячу лінію міста – 1580,  або заповнити онлайн-форму – http://bit.ly/3s1maDQ Вам скажуть, де і які саме лікарі потрібні зараз. Гідна фінансова компенсація гарантована!" – пише мер.

Садовий просить Україну про допомогу: Львову бракує медиків для боротьби з коронавірусом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, Андрій Садовий просить усіх поширити цей допис. Очевидно, ситуація в місті зовсім критична, якщо мер особисто просить українських лікарів по допомогу.

Нагадаємо, у Києві справи з коронавірусом теж кепські. Профільні лікарні і відділення заповнені вщент, а важких хворих усе прибуває.